Tatry

Packrafting rzeka Białka WWII-III (2 dni)

Atuty oferty

offer-adv-icon
Czas trwania
2 dni
offer-adv-icon
Nocleg
Dodatkowo płatny
offer-adv-icon
Transport
Dodatkowo płatny
offer-adv-icon
Miejsce spotkania
Jurgów
offer-adv-icon
Poziom trudności
Średni
offer-adv-icon
Ilość terminów
9

Najbliższe terminy

 • Od Maja do Czerwca
Packrafting Białka to 2 dniowe szkolenie na rzece górskiej o skali trudności WWII-WWIII, na którym również udoskonalisz w bezpieczny sposób swoje umiejętności kajakowe. Liczne bystrza, spadki, duże fale oraz piękny krajobraz to sekret udanego dnia. Nasza kadra instruktorów w sprawdzony sposób przekaże Ci wiedzę, dzięki czemu uzyskasz natychmiastowy efekt bez uczenia się złych nawyków.

Dla kogo

Dla osób z podstawowym doświadczeniem w pływaniu na kajakach, packraftach na rzekach górskich o skali WWI-WWII, szukających bezpiecznych form pokonywania rzek górskich. Dla wszystkich miłośników podróży i trekkingu, którzy chcieliby nabyć dodatkową wiedzę i umiejętności pływania na packrafcie. Dla osób, dla których kajakarstwo górskie jest zbyt ekstremalne i nie mają aż tyle czasu, a chcieliby przeżyć wspaniałą przygodę.

Co masz w cenie?

offer-price-included-icon

8 godzin zajęć praktycznych na wodzie

offer-price-included-icon

opiekę najlepszych instruktorów w Polsce z 20 letnim doświadczeniem

offer-price-included-icon

profesjonalny sprzęt; packraft, kamizelkę, kask, wiosło

offer-price-included-icon

szkolenie z podstaw ratownictwa, autoasekuracji oraz zjawisk i niebezpieczeństw występujących na rzekach górskich

offer-price-included-icon

noclegu (camping około 30zł/os/noc, kwatery prywatne około 60zł/os/noc),

offer-price-included-icon

wyżywienia

offer-price-included-icon

ubiór: pianka neoprenowa (wypożyczenie dodatkowo płatne 30zł)

offer-price-included-icon

ubezpieczenia

Lider wyprawy

trip-leader-photo
Przemysław Plewa
Z kajakami związany od 15 lat. Swoja przygodę rozpoczął w klubie sportowym Spływ Sromowce. Kilkuletni reprezentant Kadry Narodowej. Największe osiągnięcia: Kilkukrotny Wicemistrz Polski i Europy. Obecnie ekstremalny kajakarz górski. Wieloletni trener dzieciaków w AZS. Niezwykle utalentowany instruktor z darem do uczenia!

Nocleg

Nocleg: rezerwujemy dla Was pokoje 2 i 3 osobowe nad samą rzeką Dunajec z miejscem na ognisko. Dysponujemy pokojami z łazienką (70 zł/os/noc), wieloosobowe typu hostel (od 60 zł/os/noc).

Plan wyjazdu

 • SobotaDzień pierwszy

  9:00 Spotkanie w Czarnej Górze Rozgrzewka oraz omówienie zakresu szkolenia. Spływamy pięknym około 12 km odcinkiem z Czarnej Góry do Nowej Białej. Trenując w poszczególnych miejscach techniki manewrowania kajakiem + omówienie zjawisk występujących na rzekach WWIII 13:00 Zakończenie szkolenia w Nowej Białej.
 • NiedzielaDzień drugi

  9:00 Spotkanie w Jurgowie: Rozgrzewka oraz omówienie zakresu szkolenia.
  spływamy 8 km odcinkiem z Jurgowa do Czarnej Góry odcinek bardziej wymagający z licznymi bystrzami, odwojami i falami. Będzie to test dla naszych umiejętności oraz mnóstwo adrenaliny.
  13:00 zakończenie szkolenia Po zakończeniu szkolenia przedstawimy Wam dalszą drogę rozwojową oraz naszą ofertę wyjazdów zagranicznych.

FAQ

  Czy packraft jest wywrotny?

  Packraft jest bardzo stabilny i zwrotny. Prawdopodobieństwo wywrotki jest dużo mniejsze niz na kajaku górskim. Packraft wybacza wiele błędów, a w przypadku wywrotki jest łatwy do wyłapania.

  Czy muszę być wysportowany i mieć dobrą kondycję?

  Na packrafcie można pływać bez względu na kondycję i sprawność fizyczną, wystarczy podstawowa umiejętność pływania wpław.

O czym należy pamiętać

Odzież termoaktywna, buty do zmoczenia na wodę, najlepiej neoprenowe na solidnej podeszwie lub inne buty nadające się do zmoczenia na solidnej podeszwie. Ręcznik, bielizna, batonik energetyczny, woda, rękawiczki (dla osób które nigdy lub rzadko wiosłują) mogą być rowerowe lub na siłownię. 

Warunki rezygnacji

Umiarkowana
 • Rezygnacja na 30 dni lub więcej przed ustaloną datą rozpoczęcia usługi

  Otrzymasz zwrot 100% ceny.

 • Na 14 dni przed datą rozpoczęcia usługi

  Otrzymasz zwrot 50% ceny.

 • Mniej niż 14 dni przed uzgodnioną datą rozpoczęcia usługi

  Jest uważane za anulowanie w ostatniej chwili i zwrot pieniędzy nie będzie możliwy.

1 opinia dla Packrafting rzeka Białka WWII-III (2 dni)

 1. Polski

  jakubsz132

  Packraft to coś niesamowitego, nie ma ma mozliwosci wywrocenia sie podczas plywania, dla poczatkujacych znakomita sprawa. W dodatku super lekki, można go zabrac w plecaku. Polecam

Już od: 700.00

Podana cena za 1 osobę!

Zakup atrakcji w formie Vouchera do wykorzystania. Voucher w formie PDF zostanie przesłany na adres e-mail zamawiającego. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie voucherów.