Sport to najlepsza forma aktywności dla dzieci i młodzieży. Uczy, bawi i pomaga rozwijać pasje. Chcielibyśmy pokazać nasze zamiłowanie do sportów, które my uprawiamy od dziecka, i dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć atrakcji dla najmłodszych.
Poniższe propozycje są poglądowe, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@weguide.pl, w celu dobrania idealnej oferty.

Rafting Dunajcem – to największa atrakcja w regionie. Rafting Dunajcem jest niesamowitą przygodą dla każdego. To dwie godziny na 14 kilometrowej trasie wspaniałej zabawy, lekkich dreszczyków, pięknych krajobrazów i nowych doświadczeń.

Spływ Kajakami – spływ kajakowy przez Przełom Dunajca, to rekreacyjna trasa, która będzie odpowiednia dla młodszych uczestników, pływamy na kajakach 2- osobowych, pod okiem doświadczonych instruktorów.

White Water Challenge – doskonały jednocześnie bezpieczny sposób na budowanie sprawnie działającego teamu oraz nauka podstawowych technik ratownictwa na wodzie. To niesamowite połączenie zabawy z nauką!

Gry terenowe – to wspaniała zabawa w terenie, która uczy współzawodnictwa, orientacji topograficznej i czytania mapy. Na pewno spodoba się każdemu uczestnikowi!

Rowery – wysiłek fizyczny, satysfakcja z przebytych kilometrów i przepiękne krajobrazy, to idealny przepis na udaną wycieczkę klasową.

Piesze wycieczki – to dodatkowa lekcja przyrody, rekreacyjnymi trasami górskimi, która pozytywnie wpłynie na kondycje uczestników.